Hobiler

En Güzel İğne Oyası Modelleri 2017

En güzel iğne oyası modelleri 2017 yılına hazır. Yeni yılda yepyeni iğne oyaları yapmak istiyorsanız paylaştığımız örneklere göz atabilirsiniz.

İğne oyası ile yapılan örnekler her geçen gün farklılık gösteriyor. Gün geçtikçe iğne ile yapılan oyalar daha güzel hale geliyor. Çünkü bayanlar hayal güçlerini kullanarak yapmış oldukları oyalar ile süslemeler yaptığından dolayı yeni yeni arayışlara giriyorlar. Sürekli aynı modeli yapmak yerine model arayışına giren hanımlar kendi oyalarını kendileri tasarlıyor. Hayal güçlerine göre model çıkaran kişiler ortaya çok güzel iğne oyaları çıkarıyor. 2017 iğne oyaları da yeni çıkan oya modelleridir. En güzel iğne oyası modelleri ile bir arşiv oluşturup sizlerle paylaştık. Bu arşiv içerisinde buluna iğne oyası modelleri 2017 yılında en fazla kullanılacak modellerdir.

Aşağıda sizler için iğne oyası arşivi oluşturduk. Bu arşiv içerisinde en yeni modeller bulunmaktadır. 2017 yılında yapacağınız el işlerinde bu oyaları tercih edebilirsiniz. İğne oyası biliyorsanız paylaştığımız modellerin ne kadar çekici olduğunu bilirsiniz zaten. İğne oyaları 2017 yılında da göz kamaştıran modeller ile karşımızda. Bu modelleri yapan arkadaşların ellerine sağlık. Paylaşmış olduğumuz iğne oyalarının hepsi alıntıdır.

İğne Oyası Modelleri 2017

İğne oyaları kategorisinde daha önce paylaşmış olduğumuz yüzlerce iğne oyası modeli yer alıyor. Bir çok modelin de anlatımına yer vermiştik. İğne oyası öğrenmek isteyenler sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirler. Paylaşmış olduğumuz anlatımlı iğne oyaları ile kendilerini geliştirebilir ve birbirinden güzel oyaları rahatlıkla yapabilirsiniz.

Havlu Kenarı Dantel Örnekleri 2017 yazımızda yeni havlu kenarı dantellerini paylaşmıştık. İğne oyası ile yapılan havlu kenarları arasından en güzel modelleri seçip yüklemiştik. Eğer havlu oyası arıyorsanız o sayfaya göz atmanızı öneriyoruz. Sizlerde iğne ve ipliğinizi alıp bu iğne oyalarından yapmaya ne dersiniz? Bu modelleri yapıp çeyiz hazırlığı yapabilirsiniz. Ayrıca satışını da yapabilirsiniz. Yukarıda paylaştığımız oyalar ortalama 30 TL gibi fiyatlar üzerinden satılmaktadır. Facebook, instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan kendi çevreniz ile başlayıp bir çevre oluşturarak iğne oyalarınıza müşteri bulabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Aslı Durmaz dedi ki:

    Bu iğne oyaları harika görünüyor.

  2. Ayşe Hatun dedi ki:

    Muhteşem iğne oyaları var. Hepsini yapmak istiyorum. Hepsini 🙂

BİR YORUM YAZ