İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Facebook İğne Oyası Modelleri

Facebook iğne oyası sayfalarında paylaşılmış olan birbirinden güzel örnekler burada yer alıyor. Facebook iğne oyaları sayfamızda harika örnekler var.

Facebook sayfalarından toparlamış olduğumuz iğne oyaları ile karşınızdayız. İğne oyası yapanlar satış gerçekleştirmek için kendilerine Facebook sayfaları açarlar. Bu sayfalar üzerinden yapmış oldukları iğne oyalarının satışlarını gerçekleştirmek için paylaşım yaparak müşterilerine iletirler. Müşteriler de iğne oyalarını inceleyerek sayfa sahipleri ile iletişime geçerek beğendiği oyaları satın alıyorlar. Eğer sizde iğne oyası yapıp satmak isterseniz kendinize iğne oyası sayfası açarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Yazma Modelleri

Facebook iğne oyası modelleri arasında yazmalar, havlular, vitrin takımları, salon takımları, tesbih uçları yer alıyor. Çeyizlikler, hediyelikler ve daha bir çok el işi iğne oyası ile yapılmaktadır. İğne oyası son zamanlarda bayanlar tarafından en fazla yapılan el işleri arasında yer alıyor.

Facebook Yazma Kenarı Oyaları

Boş vakti çok olan hanımda evde bu vakitlerini değerlendirmek için iğne oyası işlemeleri yaparak satış yapıyorlar. Yapılan oyalar ile havlular ve yazmalar gibi bir çok model süslenmektedir. Yapmış oldukları el işlerini evin geçimine katkıda bulunmak için satan hanımlar var. Bunlar el işlerini Facebook ve instagram sayfalarında satarak evin geçimine katkıda bulunuyorlar. Facebook sayfalarında paylaşılan iğne oyalarını toparlayıp bir araya getirerek sitemize ekledik. Modellerin tamamı alıntıdır.

Facebook Yazma Oyaları

Facebook İğne Oyaları

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir