instagram takipçi satın al

patent

Firkete Oyası Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Firkete Oyası Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Firkete oyası nasıl yapılır? merak edenler için resimli anlatımlı olarak güzel bir modelin yapılışını paylaştık. Firkete oyası ile yazmaları süsleme vakti!

Yazma ve tülbentleri süslemek için firkete ile oyalar yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz firkete oyaları ile yazma kenarlarını süsleyebilirsiniz. Daha önceki yazılarımızda firkete ile yapılmış olan oyaları paylaşmıştık. Bunlar Firkete oyası yazma kenarı yapılışıPüsküllü yazma kenarı yapılışı (Videolu Anlatım) ve Anlatımlı İğne Oyası Fiyonk Yapılışı modelleridir. Şimdi paylaşacağımız oya modeli bunlara göre biraz daha farklı. Yine fiyonk oyası yapacağız fakat bu oya örneğini iğne oyası ile yapılan dağın üzerine ekliyoruz. Sizde yazma kenarı dantelleri için firkete oyası yapabilirsiniz.

Firkete oyası nasıl yapılır? Bu sorunun cevabını hala arıyorsanız aşağıdaki resimleri inceleyiniz. Resimlerde firketenin nasıl kullanıldığı ve oya örneğinin nasıl yapıldığı yer alıyor. Firkete dışında farklı oya anlatımları istiyorsanız oya modelleri kategorisine göz atmanızı öneriyoruz.

Firkete Oyası Yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ