İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fiyonklu İğne Oyası Pırpır Yapımı

Yepyeni model arayışında olanlara Fiyonklu pırpır oyası yapımı. 2018 iğne oyası yapılışı isteyenler için çok hoş ve cıvıl cıvıl bir örnek.

İğne oyaları paylaşımlarına bir yenisi ile devam ediyoruz. Modelin adı pırpır oyası modeli. Fiyonklu oya modeli de diyebiliriz. İkisi bir arada birleştirilerek yapılan bir iğne oyası modeli. İki modeli de seviyorsanız ikisinin birleşimi ile yapılan oya modelini daha çok beğeneceksiniz.

İğne oyası modelleri kategorisinde fiyonklu oyalara yer vermiştik. Yeni oyalar yapmak için sitemizi sık sık ziyaret etmeniz fayda sağlayacaktır. Eklenen oya modelleri anlaşılır videolar ile verilmiştir. İğne oyası ile yapılan havlu kenarları ve yazma kenarları için kullanılan oyaların anlatımları sürekli ekleniyor.

Hanımlar havlu ve yazma yapacakları zaman en güzel modeli yapmak isterler. Bunun içinde hem internetten hemde sosyal medya üzerinden en güzel oyalara ulaşmaya çalışırlar. Hobiler sitemizde de hiç bir yerde bulamayacağınız oyalar ve anlatımları bulunuyor. Dilediğiniz bir çok alanda kullanabileceğiniz iğne oyası modelleri istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Pırpır Oyası Yapımı

Fiyonklu Pırpır Oyası Nasıl Yapılır?

Hobi sayfasında paylaştığımızda ziyaretçilerimizin çok beğendiği bir oya. Oya yapacak olanlar yazma ve havlu için bu örneği tercih edebilirler. Yapamadığınız noktalarda yorum kısmından bizlerden yardım alabilirsiniz. Fiyonklu pırpır oyası yapılışı için aşağıdaki videoyu izleyin. İyi izlemeler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir