İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geniş Havlu Kenarı Tığ Oyası Yapımı

Havlu kenarlarında çok güzel ve şık duran geniş havlu kenarı tığ oyası yapımını sizlerle paylaştık. Geniş oyalar ile havlu kenarlarını süsleyebilirsiniz.

Havlu kenarlarına yapacağınız geniş oyalar havluların daha gösterişli görünmesini sağlayacaktır. Geniş oyalar havluları daha güzel gösterecektir. Tığ oyası ile yapmış olduğunuz geniş oyalar ile havlu kenarlarını süsleyebilirsiniz. Tığ ile yapmış olduğunuz geniş oyaları büyük havlularda tercih edebilirsiniz. Şimdi paylaştığımız örnek tığ oyası ile yapılmış olan bir havlu oyasıdır. Çiçekli olan bu oya örneği geniş bir modeldir.

El yapımı havlu isteyen hanımlar için sitemizde havlu kenarları paylaşıyoruz. Anlatımlı paylaşmış olduğumuz modeller ile bayanlar havlu kenarları için yapılan oyaların nasıl yapıldıklarını öğreniyorlar. Şimdi paylaştığımız model ile de çok güzel geniş bir oyanın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Geniş oya seven hanımlar bu modeli büyük havlularda kullanabilirler. Şimdi nasıl yapıldığını öğrenmek için videoyu izleyelim.

blank

Havlu Kenarı Tığ Oyası Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir