İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Halkalı Havlu Kenarı Dantel Modelleri

Çeyiz bohçalarının vazgeçilmezleri arasına giren halkalı havlu kenarı dantel modelleri burada! Birbirinden güzel halkalı havlu kenarı örnekleri…

Son yıllarda evlenecek olan genç kızların bohçalarında en çok gördüğümüz havlular arasında halkalı havlular da yer alıyor. Havlu kenarlarını halkalar ile süsleyerek yapılmış olan havlular çok güzel görünmektedir. Sitemizi ziyaret eden ziyaretçiler halkalı havlu kenarları istiyorlardı. Onlar için en güzel modelleri arayıp bularak sitemize yükledik.

Halkalı havlu kenarı dantelleri son zamanlarda en çok tercih edilen danteller arasındadır. Havlu kenarları halkalar ile süsleniyor. Hanımlar bu havluları çok sevmiş olmalılar ki son zamanlarda sosyal medya hesaplarında en fazla paylaşılan havlu modellerindendir.

Küçük halkalar ile yapılan havlu kenarları na motifler de verilebiliyor. Çiçek, gül, sepet gibi motifler verilecek halkalı havlular süsleniyor. Dediğimiz gibi bayanların son zamanlarda çok ilgi göstermesindeki amaçların başında da zarif görünümü geliyor. Yuvarlak halkalı havlular zarif görünüme sahiptirler. İstediğiniz renkteki halkalar ile havlu kenarlarını süsleyip sizlerde çeyiz bohçalarına koyabilirsiniz.

Halkalı Havlu Kenarları

Halkalı havlular kimi zaman iğne oyası kimi zamanda tığ oyası ile yapılıyor. Yukarıdaki havlular çeyizlik havlulardır. Hepsi birbirinden güzel bu havluları titizlikle seçip sitemize ekledik. Modellerin hepsi alıntıdır. Sitemizde satış yapılmamaktadır. Bu modeller ilginizi çekmediyse havlu kenarları kategorisindeki diğer modellere göz atabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Fatma 16 Nisan 2018

    Halka oyayla nasıl sepet ve üçgen yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir