İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2018 Havlu Kenarı Modelleri ve Türkçe Videolu Yapılışı

Türkçe videolu havlu kenarları ve iğne oyalı havlu kenarı modelleri. Havlu kenarı dantelleri arayanlar modelleri inceleyip yapılışlarını izleyebilirler.

Çeyizlik havlu modelleri yapmak isteyenler anlatımlı havlu modelleri burada. Ayrıca paylaştığımız onlarca havlu kenarları modellerine de göz atabilirsiniz.

İğne oyası havlu modelleri en çok tercih edilsede, tığ oyası havlu dantelleri de eskiden olduğu gibi şimdilerde de kullanılıyor. Çeyiz bohçalarına iğne oyası havlular da tığ oyası havlular da koyuluyor.

Sizlere 2 tane anlatımlı havlu kenarı videosu ve yeni havlu kenarı modelleri paylaştım. Yeni havlu oyaları resimlerini inceledikten sonra aşağıdaki havlu kenarları yapılışları videolu tariflerine bakabilirsiniz.

Paylaştığımız iğne oyası havlu modelleri çok beğenilip paylaşılmıştı. Ayrıca bazı hanımlar kendi yapmış olduğu iğne oyası havlu kenarları resimlerini bize hobi sayfası üzerinden göndermişti. Onlara da teşekkürlerimizi iletiyorum.

Havlu kenarı dantelleri pikelerde, yatak örtülerinde ve yastık kılıflarında kullanılabiliyor. Tabi genellikle tığ oyası ile yapılan kenar dantelleri bu alanlarda kullanılabiliyor. Hadi şimdi yayınladığımız havlu modellerine bakalım.

2018 Havlu Kenarı Modelleri

Firkete Oyası Havlu Kenarı Yapımı

Renk Renk Havlu Kenarı Yapımı

2 Yorum

  1. Marlyne 17 Ekim 2017

    Hello I speak English or French and I would like to learn your needlework 🙂
    ( Merhaba, İngilizce veya Fransızca biliyorum ve iğne oyaları öğrenmek istiyorum 🙂

    • hobiler Yazar | 17 Ekim 2017

      You can learn by watching the videos.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir