Hobiler

İğne İşi Tek Renk Yazma Oyası Anlatımlı Yapılışı

Tek renk yazma oyaları arayanlar için iğne işi ile yapılan güzel bir model paylaştık. Yazmalarınızın tülbentlerinizin kenarlarına tek renk oyalar çok yakışacak.

Merhaba sevgili arkadaşlar öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu yazımızda iğne oyası ile yapılan tek renk oyanın yapılışını paylaşacağız. Yazma oyası yapılışı olarak videosunu paylaştığımız bu örnek tek renk ip ile yapılmaktadır. Açık renkteki yazmalar için koyu renk ip, koyu renk yazmalar için ise açık renk iple yapacağınız tek renk oyalar yazmanın daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Sıralı ve tek renk yapılan iğne oyası yazma modeliyle yakın zamanda bir namaz başörtüsü yapmıştım çok yakışmıştı. Ben yaptığım zamanda tülbentin rengi beyaz ipin rengi ise pembe idi. Siz isi farklı renk oya ipiyle yapabilirsiniz. Şimdi yeni yapacağım yazma da ise sarı renk yazmanın kenarına kırmızı renk oya ipiyle yapmayı düşünüyorum. Yaptığım zaman sizinle paylaşacağım.

Yazmalar yapmaya başladıysanız veya başlayacaksanız en güzel modeli yapmaya özen gösterin. Arayın araştırın en güzel oya örneğini bulun ve yapın. Yaptıktan sonra keşke bunu yapmasaydım diyeceğiniz modeller olmasın. Bakalım siz tek renk sıralı oya modeli hakkında neler düşüneceksiniz.

Tek Renk Yazma Oyası Yapılışı

İğne Oyası Tek Renk Yazma Modeli Anlatımlı Yapılışı | 214. Model

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. fatma dedi ki:

    güzel

BİR YORUM YAZ