İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası badem modeli yapımı

Havlular için iğne oyası badem modeli yapımı paylaştık. Badem oyaları ile havlularınızı süslemek isterseniz paylaşmış olduğumuz videoya bir göz atın.

Sevgili ziyaretçilerimiz için yine mükemmel bir oya örneğinin anlatımlı videosunu paylaşıyoruz. Bu oya örneği ile havlularınızı süsleyebilirsiniz. Havlularınızı kendi el emeğiniz ile süsleyin. İğne oyasından anlıyorsanız yapacağınız oyalar ile havlu kenarlarına danteller yaparak daha güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz. Oya örneğini kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Şimdi paylaşacağımız oya örneğinin adı ise badem oyasıdır. İğne oyası ile yapacağınız badem oyası ile havlular daha bir şık görünecek. 12 dakika 15 saniyelik videoda badem oyasının nasıl yapıldığı en ince ayrıntılarına kadar anlatılmıştır. Yine de aklınıza takılan sorular olursa yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

İğne oyası badem modeli uzun yıllardır el işlerinde kullanılıyor. Sizde yapacağınız havlularda badem örneğini kullanıp havlunun şıklığını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

İğne Oyası Badem Örneği

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir