İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası gelincik çiçeği yapılışı – Resimli Anlatımlı

Genellikle tesbih ucu için kullanılan iğne oyası gelinicik çiçeği yapılışı resimli anlatımlı olarak yayınlanmıştır. Detaylı analtım sitemizde yer alıyor.

İğne oyası, tüm hanımların çeşitli yerlerde kullandığı mükemmel bir süsleme sanatı olarak karşımızda duruyor. Geçmişten gelen ve günümüzdeki hanımların fikirleri ile çok çeşitli desenlerde ve şekillerde iğne oyası yapmak mümkün. Bunlardan biri de çiçekler. Kabul edersiniz ki en güzel iğne oyası modelleri arasında çiçekler yer alıyor. Gelincik çiçeği ise bunlar arasında en öne çıkanlardan birisidir. Kırmızı, turuncu, pembe renklerinde iğne oyası ile yapabileceğiniz gelincik çiçeği iğne oyası modeli, çok farklı ürünler üzerinde kullanılabiliyor. Eşarp kenarlarında, yazma kenarlarında, yastık kılıfı iğne oyası modellerinde, seccade süslemelerinde, teşbih ucunda, küpelerde, kolyelerde, vitrin örtülerinde ve daha pek çok eşya üzerinde iğne oyası gelincik modelini kullanabilmek mümkün. Eğer evinizde iğne oyası ile ilgili çalışmalar yapıyor ve bu konuya hâkimseniz, gelincik çiçeği modelini iğne oyası yöntemi ile yapabilir ve eşyalarınıza renk katabilirsiniz. Üstelik iğne oyası gelincik çiçeği modelini yapmak çok da zor değil. İğne oyası modellerine güzellik katmanızı sağlayacak olan gelincik çiçeği şeklini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İğne oyası gelincik çiçeği nasıl yapılır diye merak eden bayanlara resimli anlatımlı olarak yardımcı olmak istedik. İğne oyası gelincik çiçeği yapılışı oya yapmayı bilen bayanlara çok rahat gelecektir. Siz de iğne oyası işi ile uğraşıyorsanız gelincik çiçeğini kısa bir süre içerisinde yapabilirsiniz.

Model Yyf Ikizler‘e aittir.

İğne Oyası Gelincik Çiçeği Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir