İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası ile boncuklu papatya oyası yapılışı

İğne oyası derlerimize boncuklu papatya oyası yapılışı ile devam ediyoruz. Arpa boncuklar ile iğne oyası kullanarak papatya oyasının anlatımını paylaştık.

Yazma ve tülbent gibi başörtülerini süslemek için sizlerde iğne oyasını tercih ediyorsanız sizlere güzel bir örneğimiz var. Daha önce bu oya modelini denemediyseniz artık denemenizi tavsiye ediyoruz. İğne oyası ile yapılmış olan papatya oyası ile yazmalar çok şık görünecektir. Papatya oyası yapılışı için arpa boncuklar yeterli olacaktır. Arpa boncukları kullanarak papatya oyasını yapabilirsiniz. Aynur’un Oya Sepeti sayfasından almış olduğumuz bu güzel modeli sizlerle paylaşmak istedik.

İlk defa sizlere boncuklu oya modeli paylaştık. Daha önce oya modelleri sayfasında bir çok oya örneğinin yapılışını paylaşmamıza rağmen boncuklu oyaya henüz yeni gelebildik. Detaylı bir şekilde anlatılmış olan boncuklu oyanın yapılışını resimleri takip ederek öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan olursa yorum kısmından iletişime geçerek bizlere sorabilirsiniz.

Kolay Gelsin.

Boncuklu Papatya Oyası Yapılışı

Boncuklu papatya oyası yapılışı 1

Boncuklu papatya oyası yapılışı 2

Papatya oyasının bitmiş hali aşağıdadır.

Boncuklu papatya oyası

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir