İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası kelebek modeli yapılışı

Yazmaların kenarlarını süslemek için kullanmış olduğumuz oyalar arasından iğne oyası kelebek modeli yapılışı  videolu anlatımı ile sitemize eklenmiştir.

Kelebek oyası yapılışı ile yazma kenarlarını süsleyebilirsiniz. Videolu şekilde paylaşmış olduğumuz bu örnek bir çok bayan tarafından beğenilmiştir. Bizlerde sitemizi ziyaret eden bayanlara yardımcı olmak için iğne oyası kelebek örneğinin yapılışını paylaştık. İğne oyası kirpi modeli yapılışıİğne oyası yelpaze modeli yapılışı konularından sonra bizden daha fazla videolu örnek paylaşmamızı isteyenler oldu. Bizlerde arayıp bulmuş olduğumuz birbirinden güzel anlatımlı iğne oyalarını sitede yayınlıyoruz.

İğne oyası kelebek modelinin yapılışının ilk olarak resimli anlatımını paylaştık. Eğer hala yapamayanlar olursa onun altındaki videoyu izleyerek yapılışını öğrenebilirler.

İğne Oyası Kelebek Yapılışı Aşamaları

İğne Oyası Kelebek Yapılışı Aşamaları

İğne Oyası Kelebekli Tülbent Modeli

Yukarıda Merve hanımın resimli anlatımıyla kelebekli oyanın yapılışı gösterilmiştir. Aslında resimlerde detaylar gösteriliyor. Ama biz yinede belki anlamayan olur diye videosunu paylaşalım dedik. Videolu kelebek oyasının yapımı ise aşağıdadır.

Kelebek Oyası Yapımı Anlatımlı

Sizlerde bizi takip ederek iğne oyası konusunda kendinizi geliştirebilir ve hiç bir yerde göremeyeceğiniz iğne oyalarının anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Kelebek Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir