İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası küpe çiçeği modeli yapılışı

İğne oyası küpe çiçeği modeli yapılışı resimli anlatımlı olarak sitemize eklenmiştir. İğne oyası öğrenmek isteyenler için çok büyük bir fırsat.

İğne oyası anlatımlarına son sürat devam ediyoruz. Paylaştığımız anlatımlı modeller ile ziyaretçilerimiz kendilerini geliştiriyorlar. Hiç iğne oyası bilmeyenler bile bizi takip ederek neyi nasıl yapacaklarını öğrenebiliyorlar. Oya modelleri kategorisinde onlarca anlatımlı oya örneği bulunmaktadır. Onlara göz atmak için buraya tıklayınız. Küpe çiçeği modeli yapılışını sitemize ekledik. Resimli anlatımlı olarak eklediğimiz modelin tüm ayrıntıları resimlerle anlatılmıştır.

Oyalı iğne sayfasından almış olduğumuz bu muhteşem oya örneğini bir çok ziyaretçimiz merak ediyordu. İşte sizlere küpe çiçeğinin nasıl yapıldığını anlatan resimler. Umarım yardımcı olabilmişizdir.

İğne Oyası Küpe Çiçeği Yapılışı

Bundan önce bir kaç tane daha farklı çiçek oyası paylaşmıştık. İğne oyası tohum yapılışıİğne Oyası Çiçek Yapılışı Resimli Anlatımlıiğne oyası bamya çiçeğinin yapılışı konuları da ilginizi çekebilir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir