İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası kurumuş yaprak örneği

İğne oyası kurumuş yaprak örneği ile yazmalarınızı süsleyebilirsiniz. Farklı bir model arıyorsanız bu oya modelini tercih edebilirsiniz.

İğne oyası ile yazma kenarlarına oyalar yapanlar için yeni örneğimizi paylaşıyoruz. Bu modelin adı kurumuş yaprak örneği. Kurumuş yaprak oyası da diyebilirsiniz. Tülbent ve yazmalar için sade oya örneği arayan hanımlar bu modeli kullanabilirler. Yapılışı çok basittir.

Anlatımlı iğne oyaları ile siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı oluyoruz. İğne oyası öğrenmek isteyenler sitemize girip modellerin yapılışlarını öğreniyorlar. Başka bir yerde ulaşamayacağı modellere sitemizden ulaşabiliyorlar. Her zaman yeni model yayınladığımızdan dolayı sitemizi sık sık ziyaret edip yenilerini öğrenebilirsiniz.

blank

Şimdi gelelim kurumuş yaprak oyası örneğine. Paylaştığımız videoda anlatımlı olarak modelin yapılışı paylaşılmıştır. 4 dakikalık video ile bu güzel oyanın nasıl yapıldığı paylaştık. Videoyu izledikten sonra kurumuş yaprak oyasının nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Kurumuş Yaprak Oyası 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir