İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası maydanoz modeli yapımı

Yazmalarınızı süslemeniz için iğne oyası maydanoz modeli yapımını paylaştık. Maydanoz oyası ile yazmalarınız daha güzel ve şık görünecek.

İğne oyası öğrenmek isteyenler için paylaşmış olduğumuz yeni oyanın adı maydanoz oyası. İğne oyası maydanoz modeli yapımı yazımızda videolu olarak maydanoz oyasının yapımını yayınladık.

Kolay oya modelleri arasında olan maydanoz oyası yazma kenarlarına çok yakışıyor. Bundan dolayı kolay model arayan hanımlar yazma kenarlarını süslerken maydanoz oyasını tercih edebilirler. Paylaştığımız oyalar arasında en sade modellerden biri de maydanoz oyasıdır. Sade ve şık bir oya istiyorum diyenler bu örneği tercih edebilirler. Anlatımlı olarak paylaştığımız maydanoz oyasının yapımını videoyu izledikten sonra sizlerde öğreneceksiniz.

İğne oyası maydanoz modeli

İğne oyası maydanoz yapımı

Aşağıdaki videoda ”iğne oyası maydanoz oyası nasıl yapılır?” diye merak edenlere cevap verdik. Sizlerde bundan sonra yapacağınız yazmalarda bu örneği kullanabilirsiniz. Yapımının kolay olması ve oyanın şık olması sizlerinde bu modeli tercih etmenizi sağlayacaktır.

İğne oyası maydanoz modeli videolu anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir