İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne Oyası Namaz Başörtüleri

İğne oyası namaz başörtüleri sitemize eklenmiştir. Namaz başörtüsü yapmak istiyorsanız buradaki namaz yazmaları ve namaz tülbentlerini inceleyebilirsiniz.

Örgü denilince hanımların ilk aklına gelen iğne oyası ile eşyaları en güzel şekilde süslemek mümkün. Bunun en estetik örneklerini ise namaz başörtülerinde görüyoruz. Kızlarımızın çeyizlerini süsleyen ve ibadetlerini yaparken kullandıkları namaz yazmaları, farklı iğne oyası yöntemleri ile değişik görünümler kazanabiliyor. Farklı renklerde, farklı modellerde yapılabilen iğne oyası namaz yazmaları, hanımların hayatının bir parçası haline gelmiş durumda.

Günümüzde her türlü eşyayı süslemek için kullanılabilen iğne oyası yöntemlerinin namaz tülbentlerinde kullanılması ise çok uzun bir geçmişe dayanıyor. Annelerimizin, anneannelerimizin el emeği göz nuru şeklinde hazırladığı iğne oyası namaz başörtüleri modelleri, günümüze kadar değerini taşımayı başarıyor. Onların iğne oyası teknikleri ile günümüzün modern tasarım anlayışı birleştiğinde ortaya çok etkileyici iğne oyası namaz başörtüleri çıkabiliyor.

Çok çeşitli iğne oyası namaz yazmalarını, hacca giden yaşlılarınıza hediye olarak verebileceğiniz gibi gelin bohçası ve kaynana bohçası gibi çeyizlik eşyalar arasında da kullanabilirsiniz. Gelincik, gala, nilüfer, menekşe, gül gibi çok çeşitli çiçek modelleri ile yapılabilen iğne oyası namaz tülbentleri, daha soyut tasarımlar şeklinde de yapılabiliyor. Zevkinize göre ister ince ve zarif, ister daha gösterişli ve dikkat çekici iğne oyası namaz yazması modellerini uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Namaz Başörtüleri

Sitemize eklemiş olduğumuz namaz başörtüleri sadece örnek amaçlı sizlere yardımcı olmak için paylaşılmıştır. Satış yapılmamakta . Ayrıca örnekler ALINTIDIR.

İğne oyalarının yapımı ne kadar başta zor gelse de alıştıktan ve el kabiliyeti kazandıktan sonra yapmaktan son derece keyif alacağınız bir el işi türüdür. En gösterişli, en kibar ve en farklı iğne oyası modellerini namaz başörtülerinde görebilmeniz mümkün. Piyasada da çok sayıda satılmakta olan fabrika ürünü pek çok iğne oyalı namaz başörtüsü var. Ancak bunların hiçbiri sizin kendi ellerinizle yaptığınız iğne oyalarının yerini tutacak değerde değil.

Üstelik artık iğne oyalı namaz tülbenti yapmak için illa birinden öğrenmenize de gerek yok. Sitemizdeki iğne oyası namaz tülbenti yapım makalelerimize göz atarak mükemmel modelleri nasıl yapacağınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Son zamanlarda üretilen özgün ve bir o kadar dikkat çekici namaz başörtüsü modellerini sitemizden inceleyerek kolayca uygulamaya geçirebilirsiniz. En yeni iğne oyası namaz başörtüsü modelleri için sitemizi takip etmeye devam edin.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir