İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası papatya çiçekli fular yapımı

İğne oyası ile papatya çiçekli fular yapımı burada. Kendi fularınızı kendiniz yapmanız için iğne oyası papatya yapıp fular kenarına dikebilirsiniz.

İğne oyasını seven hanımlar fular yapmayı denediniz mi hiç? İstediğiniz oyayı yaparak fular kenarlarına dikip çok güzel fularlar elde edebilirsiniz. Son zamanlarda bayanların boş vakitlerini değerlendirmek için en çok yaptıkları işlerin başında iğne oyaları yer alıyor. Genellikle yazma ve havlu yapan hanımlara fular yapmalarını da öneriyoruz. Eğer iğne oyasından anlıyorsanız veya ilginiz varsa sizinle paylaştığımız papatya oyalı fular yapımı ile nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

El işi hobiler sitesi olarak sizlerle paylaşmış olduğumuz anlatımlı modeller ile bilmeyenlere yardımcı olmak istiyoruz. Paylaştığımız modeller kesinlikle satılık değildir. Sadece yardımcı olmak için yayınlıyoruz. Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasından almış olduğumuz bu fular örneğini de ziyaretçilerimiz öğrensin diye paylaştık. Aşağıdaki resimlerde nasıl yapıldığına detaylı olarak yer verilmiş.

İğne Oyası Fular Yapımı

İğne oyası fular yapımı 1

İğne oyası fular yapımı 2

İğne oyası fular yapımı 3

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir