İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne Oyası Pırpır Dağı Modeli Yapılışı

Yazma kenarı oyası için en fazla tercih edilen modellerden biri olan iğne oyası pırpır dağı modelinin yapılışı videosu sitemizde yayınlanmıştır.

Eminim sizlerde yeni paylaşacağımız anlatımlı iğne oyalarını beklerken sabırsızlanıyorsunuzdur. Özellikle iğne oyası yapmaya henüz yeni başlamış olanlar bu fırsatı değerlendirsinler. Düzenli olarak paylaşmış olduğumuz kolay iğne oyası modelleri ile kendilerini geliştirip iğne oyası işini öğrenebilirler.

Özellikle iğne oyası yapmaya yeni başlamış olanlar için paylaştığımız kolay örnekler ile destek olmaya çalışıyoruz. Anlatımlı iğne oyası videolarını izleyen ziyaretçilerimiz oyaların yapılışlarını izleyip kendileri de öğreniyorlar. Böylelikle yazma kenarları için bir çok oyanın yapım aşamalarını öğrenip kendi yapacakları yazmalarda da deniyorlar.

Şimdi paylaşmış olduğumuz örnekte kolay bir iğne oyası modeli yer alıyor. Modelin adı pırpır dağı iğne oyası modelidir. Pırpırlı İğne Oyası Yapılışı yazımızda güzel bir pırpırlı oya yapımını paylaşmıştık. Şimdi paylaştığımız model ondan biraz farklı. Eskaymak iğne oyası kanalında yayınlanan pırpır dağı iğne oyası modelinin yapımını aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

Pırpır dağı iğne oyası modeli yapılışı

Anlatımlı iğne oyası videosu 5 dakika 48 saniyeden oluşuyor. Evet yanlış duymadınız 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde bu oyanın yapımını öğreneceksiniz. Yapmanız gereken sadece dikkatli bir biçimde iğne oyasının yapılışını izlemektir. Sonrasında zaten oyanın nasıl yapıldığını görüp öğreneceksiniz.

Pırpır Dağı Oya Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir