İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası sarmaşık modeli yapılışı

İğne oyası anlatımlarına sarmaşık modeli yapılışı ile devam ediyoruz. Artık yazma kenarlarını sarmaşık oyası ile süsleme vakti gelmedi mi?

Bu yazımızda yine mükemmel bir oya örneği paylaştık. Çok seveceğiniz bu oya modelinin yapılışı da çok uzun sürmüyor. Basit oyalar arasında yer alan sarmaşık oyası iğne oyası ile yapılmaktadır. İğne oyasına ilginiz varsa ve yazma kenarına oya arıyorsanız sarmaşık oya modelini mutlaka tercih etmelisiniz.

Yapacağınız çeyizlik yazma kenarlarını süslerken sarmaşık oya ile süsleyebilirsiniz. Videoda renkli ipler kullanılarak yapılmış olan sarmaşık oya modeli sarı kırmızı şeklindedir. Siz kendi sevdiğiniz renkler ve yazmanın modelini de göz önünde bulundurarak istediğiniz renk ipleri tercih edebilirsiniz.

blank

Paylaştığımız oya modelleri ile kendinizi geliştirip bir çok oyanın nasıl yapıldığını öğrendikten sonra sizlerde yapabilirsiniz. Genellikle paylaşımlarımıza iğne oyası ağırlıklı devam ediyoruz. Çünkü iğne oyası seven ziyaretçilerimizin sayısı daha fazla. Bakalım değerli ziyaretçilerimiz sarmaşık oyasını ne kadar beğenecek? Şimdi aşağıdaki videoyu izleyip bu şirin oyanın nasıl yapıldığını öğrenelim.

Sarmaşık Oyası Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir