İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne Oyası Tülbent Kenarları 44 Adet Yeni Örnek

İğne oyası ile yapılan tülbent kenarları arasından seçtiğimiz 44 adet yeni örneği paylaştık. Tülbent kenarı oyası yapmadan önce bu arşive göz atmalısınız.

Genellikle anadolu kadınlarının başörtüsü olarak kullanmış oldukları tülbentler iğne oyaları ile süslendikleri zaman daha bir güzel görünmektedirler. Çeşit çeşit iğne oyaları ile süslenen tülbentler çeyiz bohçalarını da süslüyor. Başörtüsü olarak kullanılan tülbent kenarları için yapılan iğne oyası modelleri farklılık gösteriyor. Yüzlerce oya örneği bulunuyor. Sitemizde gerek oyaları gerekse bu oyaların anlatımlarına yer veriyoruz. Şimdi sizlere paylaşacağımız 44 adet tülbent kenarları tülbent yapacağınız zaman hangi oyayı kullanmak istemenizde sizlere yardımcı olacaktır. Bu oyaların içinde çok güzel örnekler yer alıyor. Beğeneceğiniz oya örneği mutlaka olacaktır.

Günümüzde iğne oyası ile uğraşan bayan sayısı oldukça fazladır. Kendilerine, eşlerine dostlarına ve çeyizlik bohçalar için iğne oyası yapan hanımlar yazma, tülbent ve havlu yapıyorlar. Ayrıca yapıp satışını yapan hanımlar da var. Yapmış oldukları tülbentleri modele göre 20 TL ile 50 TL arası satan bayanlar var. Kendilerine açmış oldukları facebook ve instagram sayfalarında satışlarını gerçekleştiriyorlar. Sizlerde iğne oyası yapıp satabilirsiniz. Eğer yapmayı bilmiyorsanız sitemizde paylaştığımız anlatımlı iğne oyaları sizlere yardımcı olacaktır. Tülbent kenarı oyası arayan hanımlar aşağıdaki 44 adet modeli tek tek incelesinler. Modeller satılık değil sadece fikir vermek amaçlı paylaşılmıştır. Modellerin hepsi alıntıdır.

İğne Oyası Tülbent Kenarları 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir