İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne Oyası Yazma Kenarı Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda iğne oyası yazma kenarı nasıl yapılır? diye merak edenler için anlatımlı yazma kenarı oyası paylaştık. Yazmalarınızı iğne oyaları ile yapın!

İğne oyası yazma kenarı nasıl yapılır? Bu soruyu soran bayanlar iğne oyası öğrenmek isteyen bayanlardır. Yazmaları iğne oyaları ile süslemek isteyen bayanların iğne oyası yapılışını öğrenmek isterler. İğne oyası yapımı biraz zahmetli bir iş olduğundan dolayı çoğu bayanın gözü kesmiyor. Ama yapmak isteyen bir çok bayanda internette iğne oyası yapılışı videolarını ve anlatımlı modelleri inceleyerek öğrenmeye çalışıyor. Biz iğne oyaları kategorisinde şimdiye kadar onlarca anlatımlı iğne oyası paylaşımı yaptık. Bunun dışında yazma ve tülbent kenarları için oya anlatımlarına yer verdik. Hobi Sayfası facebook sayfamız üzerinden İğne oyası yazma kenarı nasıl yapılır diye sorular almaya başladık. Anlatımlı yazmalar isteyen ziyaretçilerimiz oldu. Onlar için basit ve güzel bir örneğin anlatımına yer verdik.

İğne oyası yazma kenarı yapılışı arayanlar aşağıdaki modeli kullanabilirler. Açık renk bir yazma kenarı için bu oya tercih edilebilir. Sizlerde yazma, iğne ve ipliklerinizi hazır ettikten sonra aşağıdaki anlatıma göz gezdirerek bu muhteşem oyanın nasıl yapıldığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Model Neşe nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasından alınmıştır.

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapılışı

Bir yorum

  1. Berna Kur Berna Kur 17 Mayıs 2017

    Anlatım çok çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir