Hobiler

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapılışı Kolaj

Artık iğne oyası yapılışları oyacı hanımlar tarafından kolaj halinde paylaşılıyor. Yazma kenarına yapılan güzel oyanın yapılışı kolaj olarak buradadır.

İğne oyası anlatımları artık kolaj olarak paylaşılıyor. Videolu, yazılı anlatımların yerini kolajlar almaya başladı. Sırası ile resimlerin yan yana gelmesiyle oluşan kolajda iğne oyasının yapım aşamaları bulunuyor.

Canan hanımda bir kolaj ile yazma kenarları için yapılan iyi bir oyanın yapım aşamalarını resimlemiş. Bu resimlerde oyanın yapımı bulunuyor. Kolajda toplamda 9 adet resim bulunuyor. Birden dokuza kadar olan resimlerde tek tek olarak oyanın yapım aşamalarının resimleri bir araya getirilmiş.

Anlatımlı iğne oyası modelleri paylaşımlarına biz de kolaj olarak yer veriyoruz. Bu model için iğne oyacı Canan hanıma teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kolaj resimlere bakarak tülbent için oyanın nasıl yapıldığını tülbent üzerinde göreceksiniz. Bilmem siz beğenecek misiniz fakat ben çok beğendim. Üstelik yapılışı detaylı olarak gösterildiğinden dolayı öğrenmek çok kolay oldu. Yakında çeyizlik yazmalar yapmaya başladığım zaman bu örneği mutlaka kullanacağım.

İğne Oyası Yapılışı Kolaj

İğne Oyası Kolaj

Sarı Tülbent

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tc serpil kınay dedi ki:

    Çok güzel ellerinize sağlık

BİR YORUM YAZ