İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne Oyası Yazma Örnekleri

Bu yazımızda sizlere iğne oyası ile yapılmış olan 20 adet yazma örnekleri paylaştık. Hepsi birbirinden güzel yazmaları sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bayanların iğne oyası ile süslemiş oldukları yazmalar geçmişten günümüze hiç bir zaman önemini kaybetmemiş, aksine daha fazla önem kazanmıştır. El yapımı yazmaların yeri bambaşkadır. Bayanlar kendi yapmış oldukları iğne oyası yazmaları başörtüleri olarak kullanmaktadırlar. İğne oyası işinden anlayan bayanlar almış oldukları yazmaların kenarlarına oyalar işleyerek süslemeler yaparlar. Süslenen bu yazmalar çok şık ve zarif görünürler. Bundan dolayı bayanlar genellikle iğne oyası ile yapılmış olan yazmaları tercih ediyorlar. Bizlerde yazma yapmak isteyip de yeni örnekler arayan bayanlar için 20 adet iğne oyası yazma örnekleri paylaştık. Modellerin hepsi iğne oyası ile yapılmıştır.

Yazma Örnekleri

Yukarıda incelediğiniz yazmalar iğne oyası ile yapılmıştır. Bu yazmaların satış fiyatı 20 30 TL civarında değişmektedir. El emeği olduğu için fiyatları biraz pahalı gelebilir fakat bu yazmalar bu fiyatı hakediyor. Eğer siz yapmayı bilmiyorsanız yapıp satan bayanlardan iğne oyası yazmalar satın alabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Aslı Durmaz 10 Temmuz 2016

    iğne oyaları harika görünüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir