İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne Oyası Yeni Model Yapılışı

Yeni bir model ile karşınızdayız. Çıtı pıtı bir iğne oyasının yapım aşamalarını resimli anlatımlı olarak sitemizde yayınladık.

Gül’ün iğnesinden dökülenler sayfasında yayınlanan harika bir model ile karşınızdayız. Nazam başörtüleri, mevlüt örtüleri, tülbentler ve yazmalarda kullanılan oyalar yapmak ister misiniz? İğne oyası bilenler bunun şıklığını da bilirler. Paylaştığımız en güzel oyaları anlatımları ile yayınlıyoruz. Şimdide en çok beğenilen bir modeli burada sizlerle paylaşıyoruz.

Çıtı pıtı oyalar sevenler için Çıtı Pıtı Yazma Oyası Yapılışı yayınladığımız model bulunuyordu. Şimdi yine bir çıtı pıtı model paylaşımı yapıyoruz. Bu model yüzlerce defa beğenilip paylaşılmış.

Modeli sayfada gördükten sonra evlenecek olan arkadaşım için hemen yapmaya koyuldum. Yaparken her ne kadar zorlanacağımı düşünsemde çok kolay bir şekilde yaptım. Eğer ben yaptıysam sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. İğne oyaları yapanlara bu modeli tavsiye ederim. İğne oyası istiyorum ama kolay olsun diyenler bu örneği yapabilirler. Çıtı pıtı örneğin yapım aşamaları aşağıdaki resimlerde sırası ile verilmiştir.

Yeni İğne Oyası Modeli Yapılışı

Yeni iğne oyası yapılışı 1

Yeni iğne oyası yapılışı 2

Yeni iğne oyası yapılışı 3

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir