İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası yıldız çiçeği yapılışı

Başörtülerinizi süslemek için iğne oyası yıldız çiçeği yapılışı paylaştık. Sizde yıldız çiçeği oyaları ile kenar süslemeleri yapabilirsiniz.

Bugün de yeni bir oya örneği ile karşınızdayız. Yeni modelimizin adı yıldız çiçeği oyası. Yıldıza benzediğinden dolayı model yıldız çiçeği olarak adlandırılmıştır. Yazmalar, yemeniler ve tülbentler için harika bir örnek olan yıldız çiçeği oyası ile sizlerde süslemeler yapabilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz 10 dakikalık videoda yıldız çiçeği oyasının yapılışı detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Bir önceki paylaştığımız model İğne Oyası Dağ Sümbülü Yapımı sizler tarafından çok beğenilmişti. Umarım yıldız çiçeği oyasını da beğenirsiniz. Yapacağınız iğne oyalarında bu oya örneğini tercih edebilirsiniz. Yapılışı basit olduğundan dolayı oyayı yaparken çok zorlanmayacaksınız.

İğne Oyası Yıldız Çiçeği Yapımı

Yukarıdaki gibi onlarca anlatımlı modele iğne oyaları kategorisinden ulaşabilirsiniz. İğne oyası ile yazmalar yaparak satabilirsiniz. Basit oyalar 20 30 TL gibi fiyatlar üzerinden satılmaktadır. Ağır oyalar ilse ortalama 50 TL gibi bir ücretle satılmaktadır. Çeyizlik hazırlayanlar için iğne oyaları yazmalar mutlaka gereklidir. Çeyizlerinde iğne oyası ile yapılan başörtüleri bulundurmayı düşünenler ister kendiniz iğne oyası yazmalar yapabilirsiniz, isterseniz de yapıp satışını yapan bayanlardan satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir