İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İki Renkli Tığ Oyası Yapımı

Anlatımlı oya modelleri paylaşmaya iki renkli tığ oyası yapımı ile devam ediyoruz. Dilediğiniz iki renk ip ile harika oyalar yapabilirsiniz.

Anlatımlı oya modelleri paylaşımlarına son hız devam ediyoruz. Şimdi paylaşacağımız örnek ki renk oya ipi ile yapılan bir tığ oyası modelidir. Tığ oyası modeli arayan hanımlar için paylaştığımız bu örneğin yapılışın sizlerde sitemizden öğrenin. Oya ve dantel dünyası kanalında videolu olarak yayınlanan bu tığ oyasını siz değerli ziyaretçilerimiz için sitemizde yayınladık.

Tığ İşi Yazma Kenarı Oyaları paylaşımınızdan sonra bizlerde tığ oyaları paylaşmamızı isteyenler oldu. Yeni modeller eklememizi isteyenler ve nasıl yapıldıklarını öğrenmek isteyen hanımlar yorumlar yazdı. Bizde bu iki renkli tığ oyası yapılışını onlar için ekledik. Tığ oyası yapmak isteyen hanımlar bu modelin videosunu izleyerek yapılışını öğrenebilirler. Hobiler sitesi olarak paylaştığımız anlatımlı tığ oyaları ile birbirinden güzel oyaların nasıl yapıldıklarını sizlerle paylaşıyoruz.
İki Renkli Oya
Kısa bir video ile oyanın nasıl yapıldığı gösterilmiş. Video ortalama 6 dakikadır. Sizlerde videoyu izledikten sonra nasıl yapıldığını öğrenip tığı elinize alıp hemen iki renkli oyayı yapmaya koyulabilirsiniz.

İki Renkli Tığ Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir