İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İki Şişle Örgü Bere Yapımı

İki tane örgü şişle videolu olarak bere yapımını göstereceğiz. Ponponlu bere yapmak isteyenler nasıl yapıldığını buradan öğrenebilirler.

Soğukların gelmesiyle bere kullanımını da artmış durumda. Hem bayanlar hemde erkekler başlarını soğuktan korumak için bereleri kullanırlar. Kimileri örgü bereler kullansada genellikle hazır bereler alınıyor. Fakat kendi el işi yapmış olduğu berelerden kullanmak isteyenler için bizlerde anlatımlı modeller paylaşarak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İki şişle yapılan bu bere modeli 110 ilmekle başlanmaktadır. Berenin lastik kısmı ise 1 ters 1 düz şeklinde örülmektedir. Detaylı anlatım zaten videoda paylaşıldığı için burada çok fazla detaya vermedim. Zaten detaya her ne kadar yer versemde videoda izlemeniz daha iyi olacaktır. Çünkü videolarla anlatılan örgüler daha net anlaşılıyor.

İki şişle yapılan bere
İki şişle yapılan bere

Kendinize veya sevdiklerinize bere örmek isterseniz iki şişle örülen kaydırmalı bere örneğinden yapabilirsiniz. Video çok açıklayıcıdır. Hiç bilmeyenlerin bile videoyu izledikten sonra hemen ellerine şişlerini alacaklarını düşünüyorum. Herkese şimdiden kolay gelsin.

İki Şişle Örgü Bere Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir