İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sabahtan Akşama Kadar Tığ İşi Ponponlu Bere Yapılışı

Soğuk kış günlerinde evde oturup sıkılanlar için sabahtan akşama kadar yapıp bitirebilecekler tığ işi ponponlu bere yapılışı. Kendinize şık bir bere örmek istediğiniz zaman kısa sürede yapıp bitirebileceğiniz bir örnek. Özellikle evde oturup sıkılanlar örgü ile bere yapmayı tercih edebilirler.

Tığ işi ile yapacağınız örgü bereyi farklı renk seçenekleri ile örebilirsiniz. Yayınladığımız yabancı kaynaklı videoda bere yapılışında kullanılan malzemeler ve nasıl yapıldığı gösterilmiştir. Videoyu izleyerek ponponlu berenin nasıl yapıldığını görüp sizde hemen örmeye başlayabilirsiniz. Sabah başlarsanız akşama kadar bitirmiş olacağınız bir modeldir.

Kolay bere yapılışı isteyenlerin yapabileceğini modeller arasında bulunan ponponlu bere yapılışını aşağıdaki video sayesinde öğrenebilirsiniz. Videoda berenin nasıl yapıldığına dair en baştan en sona kadar gösterilen video bulunuyor. İzleyerek ponponlu berenin nasıl yapılacağını detaylı olarak öğrenebileceksiniz.

blank

Daha önceden örgü örmemiş olan hanımların bile videoları izleyerek yapabilecekleri örgüleri paylaşıyoruz. Hanımlar örgülerin nasıl yapıldıklarını öğrenme imkanını sitemiz üzerinden bulabiliyorlar.

 Videolu Tığ İşi Ponponlu Bere Yapılışı

Şık görünen ve kullanışlı olan ponlonlu bere yapılışı hakkında merak ettiğiniz herşey aşağıdaki videoda bulunmaktadır. Kış aylarında başınızın soğuk almaması için kendinizi koruyabileceğiniz berenizi birgün içerisinde kendiniz örmek istiyorsanız bu modelimiz size göre. Kısa süre içinde yapıp bitirebileceğiniz bir model olduğundan dolayı bereyi örerken de sıkılmayacaksınız. Kendinize, eşinize veya çocuklarınıza çok şık bereler yapma vakti geldi geçiyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir