Hobi

Örgü Atkılı Bere Yapılışı

Örgü Atkılı Bere Yapılışı

İstek üzerine örgü atkılı bebek yapılışı paylaşıyoruz.  Şiş işi atkı ve berenin birlikte örüldüğü anlatımlı Türkçe video ile yardımcı olmaya çalıştık.

Örgü atkı ve bere yapmak isteyenler ikisini birlikte örerek daha güzel birşey ortaya çıkarabilirler. Atkı ve berenin birlikte örülmesiyle ortaya çıkan modeli aşağıdaki resimde göreceksiniz. Yapacağınız atkılı bere modeli bebek ve çocuklar için çok kullanışlı olacaktır.

Burgulu örgü modeliyle yapılan atkılı berenin tepesinde bulunan ponponda bir başka güzel görünüyor. Burgu örgü modeliyle biliyorsunuz ki bir çok model yapılıyor. Her modele yakışan model atkılı bereye de yakışmış.

Atkılı Bere

Atkılı Bere

Daha önce bere ve atkı anlatımları paylaşmıştık. Bu yazımızda ilk defa bir atkılı bere yapılışı paylaşıyoruz. İkisinin birlikte olması hem kullanışlı hemde daha şık olacak. Sizde anlatımlı video ile atkılı bere nasıl yapılır öğrenip yapmaya koyulabilirsiniz.

Eğer sitemizde aratırsanız başka atkı ve bere anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Bu modeli istek üzerine paylaştığımız için siz farklı örgü tekniğiyle de yapabilirsiniz. Hangi modeli kullanırsanız kullanın atkılı bereye yakışacaktır.

Model şişle örülüyor. Şişle örgü yapan hanımlar atkılı bereyi de kolayca yapabilirler. En çok beğenilen atkılı bere modelinin yapımını aşağıdaki videoyu izleyip öğrenebilirsiniz.

Atkılı Bere Yapılışı

ATKILI BERE Yapılışı – Bere Nasıl Örülür? Detaylı Anlatım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ