İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnci Boncuklu Tığ İşi Fıstık Oyası Modeli ve Anlatımlı Yapılışı

Tığ oyası paylaşımlarımızı özleyenlere incili fıstıklı oya modelinin anlatımını paylaşıyoruz. Çok beğeneceğiniz bir oya örneği ile daha karşınızdayız.

Fıstıklı tığ oyası yapılışı bilenleriniz vardır. Fakat fıstıklı oyayı incilerle süslediğimizde daha bir güzel görünüyor. Derya hanım bir deneme yapmış ve fıstıklı oyaya iliştirmiş olduğu inciler çok güzel görünmüyor. Yazmalar için boncuklu oyalar arayan hanımlar bir modelde de bunu deneyebilirler. Siz de yazma yapacaksanız eğer ilk oya yapışınızda bu örneği yapmanızı tavsiye ederiz.

İncili Fıstıklı Oya

Yıllardır yazma yapan biri olarak yeni yapılan oyaları takip etmekte bayağı bir zorlanıyorum. O kadar hızlı yeni oyalar yapılıyor ki yetişmek mümkün değil. Eskiden sade oyalar yapılırdı. Şimdiler de ise oyalar bir çok şekilde süslenmekte. Boncuklar olsun pullar olsun iki tane oyanın birleşimi olsun yeni yeni şekiller ortaya çıkmaktadır.

İncili fıstıklı oyanın yapımında da fıstıklı oya ve inciler birlikte işlenmektedir. İncileri tuhafiyeden satın alıp tığınızla ve oya ipinizle bu örneği yapabilirsiniz. Kısacık bir zaman içerisinde bu modeli çıkarabilirsiniz.

İncili Fıstıklı Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir