İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnci Boncuktan Çiçek Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

İnci boncuktan yazma kenarı için çiçeli tığ oyası yapılışı. Çeyizlik yazmalar için inci boncuklar ile kenar dantelleri yapmak isterseniz buraya giriniz.

Tuhafiyelerden satılan inci boncuklar ile çiçekli tığ oyası yapabilirsiniz. Hem boncuklu hemde çiçekli tığ oyası yapmış olacaksınız. Özellikle çeyizlik yazma yapmak isteyen hanımlar model bulmada zorluk çekiyorlar. Oya örnekleri kategorimizde bulunan örnekler ile model arayan hanımlar için yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Özellikle tığ oyası seven hanımlar var. Yani iğne oyası veya mekik oyası değil sadece tığ ile yapılan oyaları tercih edenler için biz anlatımlı modeller paylaşıyoruz. İğne oyası sevdalıları farklı tığ oyası sevdalıları farklı oluyor. Sitemizi takip edenler arasında ikisi de bulunuyor. Bizde kimi zaman iğne oyası kimi zaman da anlatımlı tığ oyası paylaşmak durumunda kalıyoruz.

İnci Boncuktan Tığ Oyası

Yazma yapmak isteyenler için son zamanlarda tığ oyaları paylaşımları yapıyoruz. Boncuklu oya modelleri ile süslemeler yapmak isteyenlere inci boncuktan yapılan çiçekli tığ oyası modeline de videolu olarak yer verdik. Derya hanımın videosunda boncuklardan yapılan çiçek oyası modeline aşağıdaki videoda ulaşabilirsiniz.

İnci Boncuktan Çiçekli Tığ Oyası Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir