İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İncili Havlu Kenarı Yapılışı

Tığ işi ile incli havlu kenarı yapılışı videolu olarak sitemizde paylaşılmıştır. Sizlerde havlu kenarına inciler döşemek istiyorsanız bu yazımıza göz atın!

İncili havlu kenarı modelleri daha bir harika görünüyor. Göze hoş göründüğünden dolayı bayanlar havlu kenarlarına inci döşüyorlar. Daha önce paylaştığımız Yazma kenarına inci döşeme modeli gibi bu modelin de çok beğenileceğinden eminim.

Havlu kenarları için oya arayanlara birbirinden güzel oya paylaşımları yapıyoruz. Yapmış olduğumuz anlatımlı oyalar ile bayanlar havlu kenarları için birbirinden güzel oyaların yapılışlarını öğrenme fırsatı buluyorlar. Bizlerde her geçen gün yeni modeller bulup siteye yükleme gayreti içerisindeyiz.

Şimdi paylaşacağımız videoda havlu kenarları için inci oyası yapımı anlatılıyor. İnciler ile havlu kenarları daha bi harika görünüyor. Bu modelleri evlenecek genç kızların çeyizlerine koyacağınız havlularda kullanabilirsiniz. Tığ işi biliyorsanız bu modeli rahatlıkla yapabilirsiniz. Çünkü inci döşeme işlemi tığ ile yapılmaktadır. Gelin şimdi 14 dakikalık video ile bu muhteşem inci oyasının nasıl yapıldığını öğrenelim.

İncili havlu kenarı

İncili Havlu Kenarı Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir