İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kahverengi yazma oyası modeli yapımı

Başörtülerinin süsü iğne oyası ile yapılan kahverengi yazma oyası modeli. Yazma, tülbent, yemeni gibi başörtülerini kahverengi oyalar ile süsleyebilirsiniz.

Gül’ün İğnesinden Dökülenler‘in paylaşmış olduğu güzel bir oya ile sizlerleyiz. Şimdiki oya modelimiz sayfa takipçileri tarafından istenen bir model. Gülden hanımda sağolsun modelin yapılışına anlatımlı olarak sayfasında yer vermiş. Açık renk bir yazmanın kenarına işlenen kahverengi oya harika görünüyor. 

İğne oyaları denilince akla ilk gelen sitelerdeniz. Hobiler sitemizde yayınladığımız iğne oyalarını başka hiç bir yerde bulamazsınız. Arşivimizde hem yeni modeller hemde anlatımlı oyalar bulunuyor. Anlatımlı İğne Oyası Modelleri arıyorsanız sık sık bizi takip edin.

Gülden hanımın paylaştığı kahverengi oya modeline gelelim. 5 yapraklı çiçek görünümünde olan  bu oya modeli yazmada çok hoş görünmüş. Çeyizlik yazmalar, iğne oyalı yazmalar yapmak isterseniz bir de bu modeli deneyin. Bizi takip eden ziyaretçilerimizde bu oyanın yapılışını öğrensinler diye burada paylaştık. Umarım sizlerde kahverengi oyayı beğenir ve yaparsınız.

Yazma Oyası Yapılışı Aşamaları

Kahverengi Oya Modeli Yapılışı 1

Kahverengi Oya Modeli Yapılışı 2

Kahverengi Oya Modeli Yapılışı 3

Kahverengi Oya Modeli Yapılışı 4

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir