İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kalem İle Tığ İşi Mil Oyası Yapılışı

Kalem ile tığ işi mil oyası yapılışı, mille yapılan oyalar arayan hanımlara güzel örnek paylaştık. Yazma kenarları için oyanın yapılışını öğrenebilirsiniz.

Mille oya yapılışı arayan hanımlar için kalem ile tığ kullanılarak mil oyası yapılışını yayınladık. Mil oyaları ile sizlerde yazma, mevlüt örtüleri, namaz başörtüleri ve çeyizlik tülbentleri süsleyebilirsiniz.
Kalem Oyası Yapılışı yazımızda kalem kullanılarak yapılan güzel bir oya örneğini yayınlamıştık. Kolay oya modelleri arayanlar modele göz atabilirler.

Yazma kenarında çok güzel görünen mil oyasının yapılışında kalem ve tığ kullanılıyor. İki renkli ip ile yapılan mil oyasının yapım aşamalarını sizlere videolu olarak paylaştık. Yaparken hiç zorlanmayacaksınız. En kolay oya modelleri arasında bu modeli de koyabilirsiniz.

Ziyaretçilerimiz tarafından sık sık tığ oyaları paylaşmamız isteniyor. Bizlerde onlar için tığ oyaları paylaşımlarına ağırlık vermiş bulunuyoruz. Tığ oyası ile yapılan yazmalar, tülbentler ve başörtüleri ile ilgilenen hanımlar sitemizdeki modeller ile yeni oyalar öğreniyorlar. Şimdi paylaştığımız mil oyasının yapılışını öğrenmek isteyenler aşağıdaki videoyu dikkatlice izlesinler.

Kalem ile mil oyası

Mil Oyası

Mil Oyası Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir