İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kalpli Yazma Oyası Yapımı

Kalpli yazma oyası yapımı ile kalp oyası yapmak isteyenlere yardımcı olmak istedik. Sizlerde kalp oyaları ile yazmalarınızı süslemek istiyorsanız buyrun…

Yazma kenarları için oya yapmak isteyen hanımlar oya arayışına giriyorlar. Biz daha önce iğne oyaları kategorisinde yüzlerce anlatımlı oya örneğine yer verdik. Her geçen gün de yeni modellerin anlatımlarına yer veriyoruz. Şimdi paylaşacağımız model kalp oyası ile yapılmıştır. İğne oyası kullanarak yazma kenarına 4 adet kalp yapılıp çiçeğe benzetilerek tamamlanan bu örnek çok hoş görünüyor.

İğne oyası kalp yapılışı ve İğne oyası kalpli havlu kenarı yapılışı sayfalarında kalp oyalarının farklı modellerini paylaşmıştık. Bu yazımızdaki model ise bunlardan daha farklı bir örnek. Yazmalarınızın kenarlarını şirin kalplerle süslemek isterseniz bu model tamda size göre. Ben bu oyanın pembe renk ipler ile yapıldığı zaman daha güzel görüneceğinin kanaatindeyim. Bu modelde kullanılan mavi ipler de yakışmış fakat pembe ipler daha güzel gösterir diye düşünüyorum. Siz yine de yazmanızın renklerine ve zevkinize göre seçeceğiniz taraftarium24 kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kalpli Yazma Oyası

Kalpli Yazma Oyası Yapılışı 1

Kalpli Yazma Oyası Yapılışı 2

Kalpli Yazma Oyası Yapılışı 3

Yukarıdaki örnek Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasından alıntıdır.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir