İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kelebekli Lif Modeli Yapılışı

Kare yeni kelebekli lif modeli yapılışı. Yapımını türkçe videolu olarak paylaştığımız en güzel lif modelleri arasından seçtiğimiz bir model daha.

Lif dışında farklı örgülerde de kullanabileceğiniz bir örgü modelinin yapılışını paylaştık. Türkçe videolu olarak yayınlamış olduğumuz bu model kelebekli örgü modelidir. Bu modeli lif, battaniye, yelek, atkı gibi örgülerde kullanabilirsiniz.

Lif modelleri arasından seçtiğimiz kelebekli lif modeli ile örnek arayanlara yeni örnek paylaşmak istedik. Videoda pembe ve beyaz iplerle yapılan kelebek motifi verilerek tamamlanan bu örgü modeli ile çok güzel bir lif modeli yapılabilir.

Kolay lif yapımı ve tığla lif yapılışı isteyenler bu modeli kullanabilirler. Tam anne kanalında paylaşılan bu harika örneği siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik.

Kelebekli Lif Modeli
Kelebekli Lif Modeli

En çok beğenilen liflerden olan Başak Lif Modeli Yapılışı ve Örgü çilekli lif modeli yapılışı modellerine göz atabilirsiniz. Lif örnekleri kategorisini ziyaret ederek paylaştığımız anlatımlı lif modellerini inceleyebilirsiniz. Hadi bakalım şimdi kelebekli lif modelinin yapılışına geldi sıra. Aşağıdaki 16 dakikalık video içerisinde kelebek lif modeli yapımı yer alıyor.

Örgü Kelebek Lif Modeli Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir