İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kibar Lastik İle Çeyizlik Gelin Yeleği Yapılışı

Çeyizlik gelin yeleği yapılışı ve kibar lastik modelinin videolu anlatımıyla buradayız. Bu yazımızda hem lastik yapılışını hemde yeleğin yapılışını paylaştık.

Çeyizlik gelin yelekleri yapılışı bu ara arttı. Sanırım düğünlerde artıyor. Bir çok youtube kanalında gelin yelekleri paylaşılmaya başlanmış. Tabi bu yeleklerin hepsi de birbirinden güzel. Sitemizde de bir çok çeyizlik yelek yapılışı var. Bu modellerin hepsi birbirinden farklı modeller. Su Damlası Örgü Modeliyle Gelin Yeleği Yapılışı ve İnci Tanesi Gelin Yeleği Yapılışı modellerinden sonra sıra kibar lastik modeli ile gelin yeleği yapımında.

Çeyizlik Gelin Yeleği Örneği
Çeyizlik Gelin Yeleği Örneği

Sevda hanım yine döktürmüş. Kanalında paylaşmış olduğu kibar lastik modeli ile yapılan gelin yeleği yapılışı yine harika. Yelek modellerinden en güzellerinin anlatımlarını paylaşan Sevda hanıma ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bir çok model beğeniyle karşılanıp yüzlerce bayan tarafından yapılıyor. Kolay anlatımıyla şiş işi yelek yapılışını basitleştiren videolar ile anlatımlar bize sunulmuş durumda. Bizde sitemizde elimizden geldiği kadar bu yelekleri paylaşmaya çalışıyoruz. İlk önce kibar lastik modelinin nasıl yapıldığını öğrenelim. Kibar lastik modelinden sonraki videoda ise çeyizlik gelin yeleğinin yapılışı gösterilmiştir.

Örgü Kibar Lastik Yapılışı

Kibar Lastik ile Çeyizlik Gelin Yeleği Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir