İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kolay Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Anlatımlı

Kolay çeyizlik havlu kenarı danteli yapılışı Tükrçe videolu anlatımlı olarak buradadır. Havlu kenarları yapacaklar mutlaka baksınlar.

Yeni sezon için havlu dantelleri paylaşmaya başladık bile. Havlu modelleri yayınlarımız ile önceden hiç karşılaşmadığınız örneklere yer veriyoruz. Böylelikle bilmediğiniz oya modeli kalmayacak.

Mor ve beyaz oya ipleri kullanılarak yapılan biraz badem oyasını anımsatan, fakat badem oyasından kat kat daha güzel olan bir örnek. Havlu kenarları ve yapılışları isteyenler bu örneğin videosunu izleyip öğrenebilirler. Tığ oyası havlu kenarları arşivimize eklemiş olduğumuz kolay çeyizlik havlu yapılışı oldukça kolay.

Her geçen sene yeni modeller ile karşılaşıyoruz. Mutfak havluları için farklı oyalar kullanılırken, el ve yüz havluları için farklı oyalar kullanabiliyor. Fakat şuanda yayınladığımız örneği istediğiniz modelde kullanabilirsiniz. Tercih tamamıyla size kalmış.

Açıklamalı havlu kenarı videolu olarak aşağıdadır. 21 dakikalık videoda tığ oyası havlu kenarı yapımı bulunuyor. Boş vaktinizi bunu öğrenmekle değerlendirebilirsiniz.

Kolay Çeyizlik Havlu Oyası

Bu yılın moda olan oyalarını öğrenmek istiyorsanız iğne oyası havlu kenarları yazımızdaki modellere bakmanızı tavsiye ederiz.

Tığ İşi Çeyizlik Havlu Oyası Videolu Anlatımlı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir