İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

Sizlere çok hoş, kolay ve çıtı pıtı bir iğne oyası modeli paylaştık. Çıtı pıtı iğne oyaları arayanlar bu örneği tercih edebilirler.

Bu modelimizi çatal ile yapılmaktadır. Çıtı pıtı iğne oyası modeli arayanlar bu modeli tercih edebilirler. Çıtı Pıtı Yazma Oyası Yapılışı yazımızdan sonra bir tane daha çıtı pıtı oya paylaşalım istedik. Ben bu oyayı çok sevdim inşallah sizde seversiniz arkadaşlar.

Örnek Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasından alıntıdır. Yine neşe hanımın el hünerini ortaya koyarak yapmış olduğu harika bir oya örneği ile karşınızdayız. Kendisi bu modelleri sizlerle paylaşmamıza izin verdi. Bundan dolayı kendilerine el işi hobiler olarak çok teşekkür ederiz.

Çıtı pıtı oya modelleri arayanlar için bu muhteşem örneği paylaştık. Sürekli aynı modelleri görmekten sıkıldıysanız ve yeni model arayışına girdiyseniz paylaştığımız örnekler size fazlasıyla yetecektir. Oya modelleri kategorisinde paylaşılan oyaları başka hiç bir yerde böyle toplu şekilde bulamazsınız. Şimdi gelin kolay çıtı pıtı iğne oyası modelinin nasıl yapıldığına bir göz atalım.

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası

blank

blank

blank

blank

Çıtı Pıtı Oya Yapılışı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir