İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kolay Halkalı Dantel Yapımı

Anlatımlı dantel modeli ararken karşılaştığım kolay halkalı dantel yapımını sizlerle paylaşıyorum. Vitrin, salon ve sehpa danteli isteyenler buyursunlar.

İğne ile yapılan dantel araştırması yaparken karşıma çıkan güzel bir dantel modelini sizlerle paylaşmak istedim. Bu dantel modelini vitrinlerde, salonlarda, sehpalarda ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Dantel işi ile uğraşanlar bu dantel örneğinin aşamalarını görünce yaparken zorlanmayacaklar.

Kolay dantel yapımı arayanlara paylaştığımız bu örneğin yapımı oldukça basittir. Geçmişken günümüze kadar bir çok bayanın evinde bulunan dantelleri hemen hemen bir çok bayan seviyor ve evinde bulundurmak istiyor. Ayrıca çeyiz bohçalarına da konulan işler arasında danteller, dantelli örtüler yer alıyor.

Şimdilerde genç kızlar da dantellere ilgi duyuyor. Nostalji olarak evlerininde bir dekorasyon ürünü olarak kullanılan dantelleri kendileri yapmak istiyorlar. Bizlerde el işi hobiler sitesi olarak dantel modellerini anlatımlı olarak paylaşmaya özen gösteriyoruz. Basit ama görünümü bir o kadar güzel olan dantelin yapım aşamalarına aşağıdaki resimlerden ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılanlar olursa mutlaka bize sorunuz.

İğne oyasıyla ilgilenenler daha önce yayınlamış olduğumuz dantel sehpa modelleri yazısına göz atabilirler. Tamı tamına 40 adet oya modelleri yer alıyor.

Eğer dantel işinden hiç anlamıyorsanız ve satın almak istiyorsanız yorum kısmına yazabilirsiniz. Ayrıca facebook ve instagram sayfalarında dantel yapıp satan bayanlarla da iletişime geçebilirsiniz. Şimdi gelelim kolay dantel yapımına.

Halkalı Dantel Yapımı

Kolay Halkalı Dantel Yapımı 1

Kolay Halkalı Dantel Yapımı 2

Kolay Halkalı Dantel Yapımı 3

Kolay Halkalı Dantel Yapımı 4

Kolay Halkalı Dantel Yapımı 5

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir