İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Limon Çekirdeği Oyası Yapılışı Anlatımlı

Yazmalarınızı süslemek için yine harika bir model olan limon çekirdeği oyası yapılışı ile karşınızdayız. Videolu anlatımlı ile oyanın yapılışı sitemizde!

Yazmaları, tülbentleri ve havluları limon çekirdeği oyası ile süslemek isteyen hanımlar için bu modelin nasıl yapıldığını anlatan videoyu paylaşıyoruz. Limon çekirdeği oyası yapılışı videolu olarak paylaşıldığından dolayı yapılışını öğrenmeniz daha kolay olacak. Böylelikle sizlerde yazma kenarlarına limon çekirdeği oyası yaparak süsleyebilirsiniz.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için her geçen gün yeni oya örneği paylaşımları yapmaya devam ediyoruz. Arada resimli arada videolu anlatımlara yer veriyoruz. Böylelikle kendinizi geliştirmek için fırsatlar sunuyoruz. El işi hobiler olarak hiç bir yerde bulamayacağınız birbirinden güzel oyaların anlatımlarına yer veriyoruz. Umarım sitemizi sık sık takip eder ve bizi unutmazsınız 🙂

Oyanın yapılışı videoda detaylı bir şekilde anlatılmış. Yinede anlamadığınız kısım olursa yorum kısmından bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Model için Yapan Arkadaşa teşekkürler.

Limon Çekirdeği Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir