İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Menekşe çiçeği oyası yapılışı

Menekşe çiçeği oyası yapılışı ile anlatımlı iğne oyaları paylaşımlarına devam ediyoruz. Anlatımlı olarak iğne oyası menekşe yapılışı sitemize eklenmiştir.

Hanımların başörtüleri olarak kullanım oldukları yazma ve tülbentleri süslemek için iğne oyaları kullanılıyor. Bir çok iğne oyası bulunmaktadır. Çiçekli oyalar, boncuklu oyalar gibi bir çok oya modeli bulunmaktadır. Biz bu yazımızda çiçek sevenler için menekşe oyası yapılışını paylaşacağız. Resimli anlatımlı olarak paylaşmış olduğumuz bu örneği rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey resimleri sırası ile incelemek olacaktır.

Çok güzel olan bu model Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasından alıntıdır. Oya modelleri kategorisinde daha önce paylaştığımız anlatımlara da göz atabilirsiniz. Sürekli eklemiş olduğumuz yeni modeller ile iğne oyası öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

İğne Oyası Menekşe Yapılışı

Yukarıdaki resimlerde iğne oyası menekşe yapılışının anlatımlı paylaşılmıştır. Resimlere tek tek göz atarsanız bu muhteşem oya örneğinin nasıl yapıldığını sizlerde öğrenebilirsiniz. Oya modelleri kategorisinde sizler için bir çok örnek yayınladık. Bu örneklerden beğendiğiniz modeller illa ki olacaktır. Diğer bir anlatımlı modellerin paylaşıldığı yer ise iğne oyası modelleri kategorisidir. Burada anlatımlı iğne oyaları bulunmaktadır. Birbirinden güzel oyaların kolay yapılışlarına yer vermiştik.

El işi hobiler sitemizi ziyaret ederek yüzlerce oya modeline ve nasıl yapıldıklarına ulaşabilirsiniz. Her zaman yeni iğne oyaları paylaşılarak sizlere yeni örnek paylaşımları yapıyoruz. Umarız paylaştığımız oyaları beğenip sizlerde yapıyorsunuzdur.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir