İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mor Beyaz Kır Çiçekleri Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

Yaparken zamanın nasıl akıp gittiğini anlamayacağınız tığ oyası modeli. Yapımından çok zevk alacağınız boncuklu kır çiçekleri tığ oyası yapılışı.

Uzun süreden sonra tığ oyalarının en güzellerinden bir tanesini daha paylaşıyoruz. Modelimizin adı sıralı kır çiçekleri oyası modelidir. Derya hanıma ait olan bu modele renkleri çok yakışmış. Yazmalar, havlular ayrıca tülbentlere de çok yakışacak boncuklu oya yapılışı.

Boncuklu Kır Çiçekleri Oyası

Derya hanımın videolu tığ anlatımları yapan bir kanalı olduğunu bilenleriniz vardır. Bu kanalda paylaşılan en güzel oyalardan birini şuanda paylaşmış bulunuyoruz. Model kır çiçekleri olmasının nedeni çiçek görünümünde olmasıdır. Modele ismini biz verdik. Derya hanım sıralı çiçekler adını verse de biz kır çiçekleri diye adlandırdık.

Oya modelleri ile ilgili tığla yapılanlardan en güzeli bu model diyebilmiyorum. Neden bilmiyorum ama diğer paylaştığım modellere göre bu daha bir güzel göründü gözüme. Tığ oyası yapılışı yine videosuyla aşağıdadır. Boncuklu oyaları severim ama bu kadar güzel modeli de ilk defa görüyorum. Yakın zamanda yazmalarımı ve tülbentlerimi bu oyayla süsleyeceğim.

Boncuklu Kır Çiçekleri Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir