Hobiler

Mutfak havlusu için güzel bir iğne oyası modeli

Mutfak havlusu kenarlarını süslemek için güzel bir iğne oyası modeli yapılışı ile sizlerleyiz. Mutfak havlusu kenar dantellerini bu oya ile süsleyin.

Mutfak havlusu kenarlarını süslemek için bir çok bayan iğne oyası tercih ediyor. İğne oyası ile süslenmiş olan mutfak havluları daha kibar ve zarif göründüğünden dolayı tercih edilme sebebidir. Daha önceki bir yazımızda İğne oyası mutfak havlusu yapılışı yazımızı paylaşmıştık. Mutfak havlusu yapmak isteyenlere yardımcı olmak için paylaşmış olduğumuz örnekte güzel bir oyanın yapılışı yer alıyor.

İğne oyası mutfak havluları yazımızda da iğne oyası ile süslenmiş olan havluları paylaşmıştık. Fakat mutfak havlusu için yapılmış olan oyalara sitemizde çok az yer vermiştik. Şimdiki yazımızda mutfak havlusu için güzel bir iğne oyası modeli paylaşıyoruz. Model Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasından alınmıştır. Neşe hanımın yine tüm hünerlerini ortaya koyarak yapmış olduğu bu muhteşem mutfak havlusu oyasının nasıl yapıldığını bizler için sayfasında paylaşmış. Bizde kendisinden izin alarak bu örneği daha fazla ziyaretçiye ulaştırmak için sitemize yükledik.

Mutfak Havlusu Oyası Yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Zeynep dedi ki:

    Parmağınızı doladınız sarı çiçek papatyanın yapılışını daha detaylı parmağınızı nasıl doladıınızı gösterir misiniz teşekkürler

  2. nergis dedi ki:

    çok güzeller fakat yetenek lazım …

BİR YORUM YAZ