İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mutlaka Öğrenmeniz Gereken Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası yapanların mutlaka öğrenmesi gereken bonculu iğne oyası modeli yapılışı. Her bir 6 boncukla yapılmasıyla ortaya çıkan harika bir örnek.

Boncuklu iğne oyaları anlatımları yapıyorduk. Fakat bu model iğne oyası ile ilgilenen hanımların mutlaka öğrenmesi gerektiği bir model. En çok kullanılan ve çok şirin bir model olan boncuklu oya yapılışı öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer iğne oyası yapıyorsanız boncuklu oyalar da yapmalısınız. Çok zarif ve şirin oyalar boncuklar ile yapılıyor.

Marifetli Eller tarafından anlatılan boncuklu oyayı ben çok beğendim. Eğer iğne oyası seviyorsanız sizinde beğeneceğinizi düşündüğümdem dolayı burada yayınlıyorum. Her bir oyada 6 tane boncuk kullanılarak yapılmış. İğne oyaları yapıpta boncuk oyası yapmadıysanız gerçekten çok geride kalmışsınız. Boncuklu oya nasıl yapılır diye merak ediyorsanız da aşağıda videolu anlatımı bulunuyor.

6 boncuklu oya modeli
6 boncuklu oya modeli

Boncuk bir örnekte bu kadar mı tatlı durur dedirtiyor insana. Görünce hanımlar bu modele bayılıyor. Hiç bir kötü yorum duymadım bu şirin oya hakkında.

Yapan arkadaşın gerçekten ellerine sağlık diyoruz. Maşallah yapmış olduğu oya modeli çok ama çok güzel görünmekte. Bakalım sizde bu şirinlikte oyalar yapabilecek misiniz?

6 Boncuktan Oluşan Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir