İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nişan Yüzüğü Tığ Oyası Modeli Yapımı

Nişan yüzüğü tığ oyası modeli adı verilen modelin yapım aşamaları. Yazma, tülbent veya havlularda tercih edilebilecek bir model.

Evet oyacı hanımlar öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Tığ oyaları anlatımlarına devam ediyoruz. Şimdi nişan yüzüğü oyası adı verilen bir modelin yapım aşamalarını sizlerle paylaşacağız. Yazma, tülbent veya havlularda kullanabileceğiniz çok güzel bir örnektir. Model tığ ile yapılıp bitiriliyor.

Oya modelleri yapmaya yavaş yavaş başlayalım artık. Sonbahar ayları geliyor. Okulların açılmasıyla beraber hanımlar el işlerine ağırlık vermeye başlıyorlar. Özellikle kış aylarının soğuk günlerinde dışarıya çıkmak yerine evde oturup el işi yapan hanımlar için sitemizde şimdiden anlatımlı modeller paylaşımlarına başladık bile. Gerek tığ oyası gerekse iğne oyası anlatımlarını kolay ve anlaşılır bir biçimde sitemize yüklüyoruz.

Başörtülerini tığ oyalarıyla birleştirenler için paylaştığımız oya örnekleri videolu olarak sitemizde. Oya yapmak isteyen hanımlar hiç bilmeden dahi anlatımlı videoları izleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilecekler.

Nişan Yüzüğü Tığ Oyası

Hanımlar şimdi konumuza dönelim. Nişan yüzüğü tığ oyası modeli yapımına bir bakalım. Videonun süresi 14 dakikadır. 14 dakikada oyanın yapım aşamalarını öğreneceksiniz.

Nişan Yüzüğü Oya Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir