İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Oda Takımı Dantel Motiflerinin Yapılışı

Oda takımı için dantel motiflerinin yapılışı. Oda takımı dantel yapılışı isteyen ziyaretçilerimiz için çiçekli dantel yapım aşamaları.

Oda takımı dantel motiflerinin yapılışıyla karşınızdayız. Dantelli oda takımı yapacaklar için şirin bir dantel örneği. Yapım aşamalarını paylaştığımız bu modeli eminimki sizlerde çok seveceksiniz. Çiçekli motiflerin birleşimi ile ortaya çok güzel bir oda takımı çıkmış.

Bu dantel modeli çok zor bir modeldir. Ancak danteli yaptığınız zaman zorluğunu hiç düşünmeyeceksiniz bile. Çünkü çok güzel bir model elde edeceksiniz. Çiçekli danteller ile tamamlanan oda takımı odanıza çok yakışacak. Yapım aşamalarını dikkatli bir şekilde incelerseniz nasıl yapıldığını göreceksiniz.

Bir kaç resim ile oda takımı dantelinin yapılışını göstermeye çalıştık. Model netten alıntıdır. Umarım sizlerde beğenirsiniz ve odanız için bu dantelden yapabilirsiniz.

Oda Takımı Danteli Yapılışı

Dantelli Oda Takımı Yapılışı 1

Dantelli Oda Takımı Yapılışı 2

Dantelli Oda Takımı Yapılışı 3

Dantel modelleri anlatımlarını daha önce de paylaşmıştık. İncili Oda Takımı Yapımı ve Oda Takımı Danteli Yapılışı yazılarına da göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir