İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ömrümü Yedin Yazma veya Havlu Oyası Yapılışı

İsteyenlerin yazma isteyenlerin ise havlu kenarı olarak kullanabileceği ömrümü yedin isimli oya modelinin yapım aşamalarını paylaştık.

Ömrümü yedin oya modeli her ne kadar yazma kenarı olarak istensede büyük bir model olduğu için havlu kenarlarında kullanılması daha uygun olacaktır. Tabi siz istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Oya ve dantel dünyası kanalında yayınlanmış olan bu model çok fazla istenen modeller arasındadır. Ömrümü yedin oya modeli tığ oyası ile yapılmaktadır.

Hobiler sitesi olarak oya yapmak isteyenler için paylaştığımız yüzlerce anlatımlı oya bulunuyor. Her geçen gün yeni modeller bularak sizlerle paylaşmak istiyoruz. Fakat her yerde aynı modeller bulunduğundan dolayı bu imkansız oluyor. Bunun için bazen oya paylaşımlarına biraz ara vermek istiyoruz. Çünkü biz ziyaretçilerimize hiç bir yerde bulunmayan yeni modeller paylaşmak istiyoruz.

Ömrümü Yedin Oya Modeli

Şimdi gelelim ismi biraz tuhaf olan ömrümü yedin oya modelinin yapımına. Modelin yapılışı aşağıdaki videoda ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

Ömrümü Yedin Oya Modeli

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir