İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Bebek Patikleri 2018

Örgü bebek patikleri 2018 modelleri hazır. Bu kış yapmak için yeni patik örnekleri arıyorsanız en güzel patik modelleri sitemize eklenmiştir.

Kış mevsimi yaklaşırken örgü sezonu da yavaş yavaş açılıyor. Okullar açıldıktan sonra bayanların evde boş vakti çok olduğundan dolayı örgüye ayıracak vakitleri de pek fazla oluyor. Örgüyü seven bayanlar ise kış mevsiminin gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Çünkü kış aylarında örgü örmek için vakitleri bolca oluyor. Örgü sevenler için el işi hobiler sitesi olarak hem anlatımlı modeller hemde yeni örnekler sunuyoruz. Bu yazımızda örgü bebek patikleri 2018 yılı için yeni örnekleri ekliyoruz. Daha önce çok sevilen bir örneğin yapılışını sitemize eklemiştik. Ponponlu bebek patiği yapılışı çok fazla ilgi görmüştü. Bebek patikleri kategorisinde de birbirinden güzel patiklere yer vermiştik. Şimdi daha fazla model yayınlayalım diye bebek patik modelleri 2018 resimlerini ekliyoruz. Hem şiş hemde tığ işi ile yapılmış olan birbirinden güzel yenidoğan bebek patiklerini umarım beğenirsiniz.

Renk renk patikler miniklerin ayaklarını sıcacık tutacak. Sizde yenidoğan veya doğacak bebeğiniz için patikler yapabilirsiniz. Ayrıca eşinizin dostunuzun bebekleri için patikler yaparak hediyeler götürebilirsiniz.

Bebek Patikleri 2018

Umarım yukarıda eklediğimiz patikler hoşunuza gider. Sizlerde 2018 yılına girmeden bu patiklerden örmeye başlayın. Yurtdışında bu patikler 50 TL ile 100 TL arasında satılmaktadır. Ülkemizde el işine o kadar para vermeselerde iyi bir fiyattan alıcı bulabilirsiniz. Örgü sayfası açarak veya instagram hesabınız üzerinden alıcı bulup satışlar yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir