İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örümcekli Sıralı Tığ Oyası Tarifi

Sıralı tığ oyaları arasından yine güzel bir model olan örümcekli sıralı tığ oyası modeli ile birlikteyiz. Oyanın tarifi ve yapılış aşamaları.

Sıralı tığ oyaları en çok beğenilen oya modellerindendir. Hanımların en çok tercih ettiği oyalar arasında yer alan sıralı tığ oyası modelleri ile yazma kenarları süsleniyor. Tülbentlere oyalar yapılıp havlu kenarlarıda  süslenebiliyor. Sıralı oyalar bu el işlerinin kenarlarında harika duruyor. Yapılışı kolay ve sade görünüme sahip olduğundan dolayı en çok tercih edilen oyalardandır.

İlk olarak Sıralı Oya Yapımı yazımızda güzel bir örnek yayınlamıştık. daha sonra boncuklu oya sevenlere İncili Sıralı Tığ Oyası Yapımı modelini yayınladık. Bu sıralı oyalar sayfamızda binlerce kez paylaşıldı. Burdan bilebiliriz ki bayanlar sıralı oyaları sevip tercih ediyorlar.Örümcekli Sıralı Tığ Oyası

Bugün oya ve dantel dünyasında gördüğüm güzel bir modeli paylaşmak istedim. Modelin adı kanalda örümcekli sıralı tığ oyası modeli diye geçiyor. Videolu anlatımlı olan tığ oyasının yapılışını sizlerde aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

Örümcekli Sıralı Tığ Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir